Цивільна практика

Цивільне право – це одна з провідних галузей національного права України, яка регулює певну групу правових відносин за участю фізичних та юридичних осіб і держави в цілому. У випадку порушення, невизнання або оспорювання прав, свобод та інтересів необхідно без зайвих зволікань звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою до наших спеціалістів Blitz partners.

Загальну частину цивільного права складають правові норми та інститути, що стосуються всіх цивільно-правових відносин, а саме: положення про суб’єкти та об’єкти цивільного права, правочини, представництво і довіреність, строки та терміни, позовну давність.

Blitz partners надає широкий спектр послуг від складання процесуальних документів до представництва інтересів у всіх судових інстанціях.

Система цивільного права України визначає розміщення його складових у певній системі, яка зумовлена взаємозв’язком її елементів — юридичних норм та інститутів.

Отже, спори, які виникають із відносин фізичних або юридичної особи, що регулюються цивільним законодавством можуть бути вирішени в найкоротші строки. Як правило, ці суперечки мають самостійну оцінку і виходять з майнових відносин. Найчастіше, такі відносини виникають з власної волі осіб, самостійно визначають їх зміст, наслідки та умови припинення або зміни таких правовідносин.

Наша команда Blitz partners готова захистити Ваші правові інтереси.

Ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до усіх клієнтів, оскільки кожен випадок має свою особливість та специфіку. Нижчезазначені послуги є невичерпними, і у більшості випадків можуть бути розширені та доповнені індивідуально для кожного клієнта.

Кредитні спори

Витребування майна із чужого незаконного володіння

Визнання договорів недійсними

Земельні спори

Стягнення заборгованісті

Давайте співпрацювати

Необхідна кваліфікована допомога?