Юридична підтримка IT бізнесу

Інноваційність рішень

Досвід роботи з провідними ІТ компаніями

Юридична підтримка IT – це інструментарій, свого роду legal toolkit, який допомагає IT-бізнесу грати за правилами, вигравати і досягати позитивного результату.

Подібний правовий toolkit забезпечить правильну побудову (правову організацію) IT-бізнесу в Україні та допоможе без проблем із законом організувати взаємовідносини з партнерами-нерезидентами.

Світ змінюється і, хоча українське законодавство не завжди встигає за цими змінами, ми докладаємо зусиль, щоб обслуговування у юридичній сфері відповідало потребам ринку.  

Можливості

Наші послуги

01.

Договір для IT компанії

У сфері ІТ діють загальні норми цивільного права, але деякі правовідносини часто регулюються непойменованими договорами або договорами, які мають комплексний характер, тобто містять положення, характерні для різних видів цивільно-правових договорів. Крім того, велике значення має застосовне право.

02.

Захист інтересів ІТ у кримінальному провадженні

Коли мова йде при звинувачення у кримінальному правопорушенні, немає нічого важливішого ніж вибір дійсно професійного адвоката з метою уникнення сплати значних фінансових штрафів і, тим більше, позбавлення волі

03.

Розробка та аналіз контрактів для IT компанії

Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації, послуги з розробки договорів у сфері ІТ, податкового консультування при реалізації ІТ-проектів.

04.

Допомога в боротьбі з кіберзлочинністю

Важливою перевагою є досвід ведення кримінальних справ, пов’язаних з кіберзлочинністю та кіберзлочинами. Розслідування інцидентів інформаційної безпеки.

За що обирають

Наші переваги

0+
Досвіду роботи

Наші спеціалісти мають великий досвід роботи як у бізнес, так і держаних сферах.

0+
Виграних справ

Кожна виграна справа має величезне значення для кожного з наших спеціалістів.

0
Компанії на обслуговуванні

Кожна ІТ компанії хоче мінімізувати ризики, тому ми підтримуємо велику кількість компаній на постійній, безперебійній, основі.

Результати співпраці

Що отримує клієнт

Швидке реагування на запити

Найефективнішою, безперечно, є співпраця з постійними клієнтами, завдяки регулярному спілкуванню. Водночас потенційні клієнти так само потребують зворотного зв’язку в розумний строк.

Потреби клієнта на першому місці
Тільки реальне вирішення нагальних питань створює міцне підґрунтя для подальшої тривалої та продуктивної співпраці.
Сучасні засоби комунікації
Безперечно, завжди залишається телефон, але, на сьогоднішній день, значна частина людей віддають перевагу саме мессенжерам.
Юридичні бізнес-послуги в комплексі з пропозиціями в області оподаткування і бухгалтерського обліку
«All inclusive» тренд не лише у сфері відпочинку, а й в юридичному обслуговуванні, тому ми надаємо повний спектр послуг.

Давайте співпрацювати

Необхідна кваліфікована допомога?