Господарська практика

Успішне здійснення господарської (підприємницької) діяльності не може обійтися без юридичного супроводу професіоналами в даній галузі права.

Вся, без виключення, діяльність фірми починаючи від її створення, повинна здійснюватися у відповідності до вимог закону. Укладання комерційних договорів, оренда офісних чи виробничих приміщень, використання торгової марки, пред’явлення претензій контрагентам – все це має відбуватися в межах законодавчого поля. Навіть ліквідація компанії вимагає здійснення цілого ряду юридично значимих дій.

Складність господарських спорів полягає в тому, що сторона процесу повинна самостійно обгрунтувати і довести правомірність своїх вимог, так як господарський суд не зобов’язаний шукати істину в суперечці.

Фахівці Blitz partners накопичили багатий досвід ефективного вирішення різноманітних юридичних питань, які виникали у наших клієнтів під час здійснення ними господарської діяльності. Відстежуючи останні зміни у законодавство, наші спеціалісти завжди використовують актуальні та ефективні підходи при вирішенні поставлених завдань.

Наприклад, оцінюючи договір купівлі-продажу нерухомості, ми можемо виявити та оцінити не тільки поточні ризики, але і можливості виникнення судових спорів в майбутньому, або наявні податкові ризики. Отже, основні наші послуги у господарській практиці ви можете переглянути нижче. 

Банкрутство та реструктуризація заборгованості

Ліквідація підприємства (ТОВ)

Банкрутство фізичних осіб

Стягнення заборгованості

Давайте співпрацювати

Необхідна кваліфікована допомога?