Адміністративна практика

В силу специфіки господарської діяльності в Україні, бізнесу доводиться величезну кількість зусиль та часу витрачати на проходження різного роду дозвільних процедур.

Адміністративні справи займають важливе місце в юридичній практиці, тому наше завдання в адміністративних справах – забезпечення повного і всебічного з’ясування обставин справи, знаходження причини і підстави для закриття справи про адміністративне правопорушення та звільнення клієнта від відповідальності за правопорушення.

Адміністративний процес має свої особливості і саме тому по адміністративним спорам потрібно звертатися за юридичною допомогою спеціалістів, які спеціалізується на вирішенні адміністративних спорів.

Наша компанія Blitz partners надає клієнтам правову допомогу у вирішенні адміністративних справ різної складності. Знання законодавства та наявність досвіду у проходженні кожного етапу відповідної адміністративної процедури, дозволяє спеціалістам Blitz partners одержувати для клієнтів необхідний результат у  максимально короткі строки.

Спеціалісти Blitz partners допоможуть захистити права при спорах з органами державної влади та місцевого самоврядування при розгляді адміністративної справи в суді.

Ми не просто надаємо послуги, а ще стаємо вашим надійним партнером, тому без вагань представляємо інтереси клієнта у публічно-правових спорах, захисті у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Крім безпосереднього представництва інтересів в адміністративних спорах у судах, ми надаємо кваліфіковану допомогу з будь-яких питань адміністративної діяльності. Наведений перелік послуг не є вичерпним.

Спори фізичних чи юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності

Представництво інтересів клієнта в судах по адміністративних справах

Підготовка та подання пакету документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру

Давайте співпрацювати

Необхідна кваліфікована допомога?