Антимонопольна / Конкурентна практика

Антимонопольне законодавство у певні способи регулює стосунки, ситуації, моделі поведінки суб’єктів господарювання, але чітко не обмежує владні повноваження контролюючих органів, не містить конкретної юридичної визначеності в правилах.

У разі виникнення суперечливих питань щодо роботи конкурентів слід негайно звертатися до фахівців Blitz partners.

Виконуючи задачі у антимонопольній (конкурентній) практиці спеціалісти Blitz partners приділяють особливу увагу аспектам створення нових юридичних осіб, злиття суб’єктів господарювання, приєднання одного суб’єкта господарювання до іншого, набуття контролю одним/кількома суб’єктами чи частинами суб’єктів господарювання, призначення органів управління або придбання корпоративних прав.

Багаторічний досвід адвокатів Blitz partners доводить, що вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з антимонопольними питаннями або захистом від недобросовісної конкуренції, потрібно розпочинати ще на ранніх стадіях шляхом правильного та своєчасного планування своєї бізнес-структури під час злиття або поглинання, формування комерційних відносин із контрагентами, прийняття рішення щодо участі у публічній закупівлі та інше.

Співпраця з фахівцями Blitz partners під час вище перелічених дій допоможе уникнути помилок, які у майбутньому можуть стати предметом прискіпливої уваги антимонопольних органів та привести до великих фінансових втрат у вигляді суворих штрафів та судових справ.

Blitz partners надає комплексне юридичне супроводження суб’єктам господарювання в їх намаганнях бути ефективними та конкурентоспроможними гравцями на різних ринках, залишаючись при цьому в правових межах антимонопольного законодавства. Перелік основних послуг Blitz partners наведений нижче.

Правові консультації з антимонопольних питань

Представництво інтересів в Антимонопольному комітеті України

Отримання дозволу на концентрації та узгодженні дії

Представництво в судах у антимонопольних справах щодо відшкодування шкоди, заподіяної порушенням конкурентного законодавства

Давайте співпрацювати

Необхідна кваліфікована допомога?